İNŞAAT DEKORASYON

İNŞAAT DEKORASYON

Günümüzde inşaat sektörüne büyük işler düşmektedir. Artan nüfus ve kalabalığa cevap verecek, kaliteli binaların mühendisler tarafından her geçen gün bir yenisi eklenerek, yapımı sağlanıyor. İnşaat sektörü bu konuda, özellikle İstanbul gibi büyük ve kalabalık şehirlerde uzun mesailer harcıyor ve çok çalışmak zorunda kalıyorlar. Her insanın ihtiyaçları ve zevklerine göre hazırlanması gereken bu projeler, insanların beklentilerini karşıladığı takdirde bir alıcı bulabilmektedir. Bunun için saf inşaat hali değil, inşaatın iç dizayn ve dekorasyonunun da pek çok zevke uygun ve kaliteli bir işçilik sunması önem arz etmektedir. Firmamız bu konuda verdiği ev içi tadilat gibi hizmetlerle bu sektörde inşaat dekorasyonu yaparak, firmaların en büyük yardımcılarından biri halindedir. Alanında uzman ve bilgili çalışanları ile firmamız her türlü bakım ve dekorasyon işlerinde yıllardır bu sektörde hizmetlerini yürütmektedir.

İnşaat Dekorasyonu Nedir?

Çizilmiş bir projenin mühendisler tarafından kaba inşasının bitmesinin ardından yapılan her türlü iç dizayn ve dekorasyon işlerine inşaat dekorasyonu denmektedir. Firmamız bu konuda mutfak banyo gibi alanlarda her türlü dekoratif görünüm için çalışmalar sunar ve her türlü zevke hizmet verecek bir işçilikle firmalara teslim sağlar. Yapının saf ve inşaat halinde müşterilere sunulması hiçbir anlam ifade etmezken, iç dekorasyonu tamamlanmış projeler çok daha hızlı alıcı bulur. Günümüz şartlarında her yapının farklı bir havası ve görünümü bulunur. Bu farklara uygun olarak kendini sürekli olarak yenileyen firmamız, bulunduğu çağa ayak uydurarak eskide kalmış fikir ve projeleri sizlere sunmaktan kaçınır. Ev içinde olması ve müşteriye sunulması gereken her türlü detay, buna zemin uygulamalarımızdan olan laminant parke de dâhil olmak üzere, alanında profesyonel firma çalışanlarımız tarafından sizlere sunulmaktadır.

İnşaat Dekorasyonu Ne İşe Yarar?

Herhangi bir yatırımcının bir proje ile piyasaya girmesinin ardından, proje yapımı hızlı ve uygun şartlarda başlatılır. Daha çok evler için olan bu projeler, ofis ya da iş merkezleri de olabilmektedir. Kaba inşaatı bittikten sonra herhangi bir hedef kitleye kuru inşaatın sunulması, alıcıların ilgisini çekmediği gibi, çirkin de görünecektir. Gelecekte ne sunacağını tahmin edemeyen alıcı kitlesi ise projeden uzak durarak, belli başlı kayıplara yol açılmasına neden olur. Bu süreçte en önemli adımlardan biri olan inşaat dekorasyon hizmetimiz ile alıcı kitlesine çok daha uygun bir görsellik ve yaşanabilir bir alan sunarak, maddi kayıplar yaşanmasının önüne geçiyoruz. Boya fayans gibi uygulamaları müşteri sunumundan önce bitirerek, görsel olarak keyifli bir algıyı firmalara sunuyoruz. Mutfak ve banyo gibi alanların betonarme görüntüsünün hoş olmayacağını bilerek, sunum öncesi fayans işlemlerini bitirerek, projenin satış gücüne katkı sağlıyoruz.

İnşaat Dekorasyonunda Neler Bulunur?

İnşaat dekorasyonu denildiğinde, göze beton ve kireç gibi görünümlerin kalmadığı alanlar yaratmak ve hedef müşteriler için daha görsel bir sunum hazırlamak gelmektedir. Dekorasyon olarak yapılan işlemlerin arasında bulunan boya, fayans, banyo gibi eklemelerin yanı sıra, dolap kapı gibi uygulamaları da dâhil ediyoruz. Mutfak dolaplarının olması müşteri için şık bir görünüm sunar. Kapılar da aynı şekilde en azından bir ev gibi hissedilmesi için önemli bir uygulamadır. Firmamız bu konuda uzman çalışanları ile en kısa sürede en kaliteli hizmeti sizlere sunuyor.

Dış Cephe Yalıtım

Bir ev satın alırken en çok dikkat edilen hususlar evin ısınması ve bu ısıyı korumasıdır. Bu süreçte firmamızın inşaat dekorasyon işlemleri içinde sağladığı dış cephe yalıtım ile hem yapının dış görünümüne katkı sağlar hem de ısınma sorunları için en temel adımlardan biri atılmış olur. Yalıtım sistemi sayesinde ısınamama gibi sorunlar ortadan kalkarak, kış aylarında ısı korunması da sağlanmış olur.

Tesisat İşleri

Firmamız olarak görsel dekorasyonlar hariç, tesisat işlerini de sizlere sunuyoruz. Herhangi ayrı bir zamanda, farklı kişilerden almanız gereken bu hizmetleri, en uygun fiyatlarla yapılarınıza sağlıyoruz. Elektrik ve sıhhi tesisat gibi en önemli ihtiyaçlardan olan bu işlemleri de firmamız olarak istediğiniz zaman sizler için yapıyoruz. Her bir iş grubu için alanında uzman çalışanlarımızın bulunduğu firmamız, bu sektörde adını duyurmuş, önemli firmalardan biridir. Dış cephe yalıtım işleminin yapımı ardından en önemli ısınma ve diğer kaynakların sağlandığı doğalgaz tesisatını da yine yapınıza ekleyerek, hedef müşterileriniz için bir artıyı daha projenize kazandırmanıza yardımcı oluyoruz.