ÖZTAŞLAR İNŞAAT YAPI

ÖZTAŞLAR İNŞAAT YAPI

NEDEN ÖZTAŞLAR İNŞAAT ?

20 yıllık birikimiyle başta anahtar teslim tadilat işleri olmak üzere tüm ev içi değişimler ve yenilikler için Öztaşlar İnşaat tarafından her türlü hizmet, kaliteli ve güvenli bir şekilde verilmektedir. Evdeki yaşam kalitesini artırabilecek çalışmalar ile her alanda hizmet veren Öztaşlar İnşaat profesyonel bir ekip ile süreci başlatmakta ve bu sürecin daha iyi yönetilmesi, daha doğru bir planlama yapılması adına her ayrıntıyı gözden geçirmektedir.     1. Sınıf işçilik ve yaptığı her türlü iş için garanti vermesiyle Öztaşlar İnşaat alanında güvenirliliğiyle bilinmektedir.

EVİNİZE, DÜKKANINIZA VEYA BİNANIZA NEDEN TADİLAT YAPTIRMALISINIZ ?

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte iletişimin artık çok daha kolay olduğu bir gerçektir. Tüm bu gelişmelerle birlikte farklı görünmek, daha yaşanılabilir alanlar ortaya çıkarmak ve yaşam alanlarının daha güvenilir hale gelmesini sağlamak adına tadilat yaptırmak en iyi yollardan birisidir. Bu anlamda en büyük yardımcınız olarak Öztaşlar İnşaat her türlü isteklerinize cevap verebilecek bilgi ve tecrübeye sahip bir firmadır.

TADİLAT YAPTIRIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN BAŞLICA HUSUSLAR NELERDİR?

– Tadilat yapacak firmanın yetkili ve tecrübeli olması önem arz etmektedir.

– Tadilat yapılırken öncelikle doğru teşhislerin konulması önemlidir.

– Yapılacak olan uygulamaların sırasıyla yapılması gerekmektedir.

– Tadilat için en önemli hususlardan birisi de uyum olup yapının bir bütün olduğu unutulmamalıdır.

– Tadilat için kullanılan malzemenin TSE’ li olmasına dikkat edilmelidir.

BAŞLICA TADİLAT YAPTIRABİLECEĞİNİZ ALANLAR  NELERDİR ?   

İnsanlar vakitlerinin çoğunu yaşam alanlarında geçirmekte olup bu alanların en iyi görünmesini ve en güvenilir şekilde olmasını ister. Öztaşlar İnşaat, bir evin baştan aşağı tadilat işlemlerini tek bir noktada yapabileceğiniz bir firma olup önce mekânın iyi bir biçimde keşfini gerçekleştiriliyor. Ardından uzman ekip ile birlikte ayrıntılı bir şekilde ev içi tadilat planlaması yapılıyor. Bu noktada müşterilerin istekleri doğrultusunda dekorasyon ve yenileme çalışmaları konusunda değerlendirilme yapılarak projenin taslağı oluşturuluyor.

Her alanda müşterilerine doğru seçimler sunan ve istekleri doğrultusunda çalışmalar gerçekleştirilen Öztaşlar İnşaat müşteri isterse yalnızca işçilik kapsamında ya da malzemeleri de dahil olmak üzere çalışmakta ve fiyat belirlemesi yapmaktadır. Bu konuda firmaya güvenerek kaliteli malzemelerin önerilmesini sağlamak daha doğru bir seçenek olabilmektedir. Tadilat yaptırabileceğiniz başlıca alanlar aşağıda açıklanmıştır.

BİNA VEYA VİLLA İÇİN DIŞ CEPHE YALITIMI NEDİR ?

Günümüzde tasarruf yapmak en önemli yaşam tarzlarımızdan birisi haline gelmiştir. Bu konuda bize en fazla yardımcı olan husus, enerji tasarrufu adına yaşam alanlarımıza dış cephe yalıtımının yapılmasıdır. Dış cephe yalıtımında kullanılan çeşitli malzemeler ve markalar bulunmaktadır. Dış cephe yalıtımınızı Öztaşlar İnşaat olarak en uygun tekliflerle ve en iyi işçilikle yapmak için hazırız.   

EKB Nedir?

Enerji Kimlik Belgesi yani EKB, binalarda enerjinin verimli kullanılması, israfın önlenmesi ve çevrenin korunmasını sağlamak adına, binanın asgari enerji ihtiyacı, enerji tüketim sınıflandırması, yalıtım özellikleri ve ısıtma/soğutma sistemlerinin verimlerini içeren bir belge türüdür.

MUTFAK TADİLATI

Mutfak tadilat işlemlerinde, ciddi bir çalışma yürüten uzman ekip dolapların, tabanların, tavanların, duvarların ve kapıların renk uyumu ve günümüzün getirmiş olduğu yenilikleri de dikkate alarak projeler hazırlamakta ve müşterinin beğenisine sunmaktadır. Projeler elektrik, sıhhi ve doğalgaz tesisatlarının yapımına dikkat edilerek hazırlanmaktadır. Hazırlanan projeler uzman ekip tarafından uygulaması yapılmaktadır.

BANYO VE WC TADİLATI

Banyo ve WC tadilatı öncesinde uzman ekip alan için altyapı sorunlarını incelemekte ve küçük bir sorunda dahi ileride problem yaşamamak adına tadilat konusunda çalışmaktadır. Banyonun ve WC’nin tüm tadilatları ve en ufak problemleri dahi çözüldükten sonra müşterinin isteği ve son moda çalışmalar ile çözümler sunarak kullanışlı banyo ve WC için projeler oluşturmaktadır.

Banyo ve WC içerisindeki seramikten, duşakabine, lavabolardan, vitrifiye ürünlere kadar hepsinin birbiriyle uyumlu olması ve konsept oluşturması oldukça önemlidir. Bu nedenle Öztaşlar İnşaat banyo tadilatlarında uygun tekliflerle farklı projeler hazırlayarak müşterinin beğendiği ve tarzına uygun banyoyu bulmaya çalışır.

ODALAR VE ANTRE TADİLATI 

Odaların tadilatında en önemli husus odaların ferah bir hale getirilmesine bağlıdır. Bu uyumu sağlarken zemine uygulanacak olan malzemenin, duvarlara ve tavana yapılacak dokunuşlarla uyum göstermesi önemlidir. Öztaşlar İnşaat bu uyumu uzman ekipleriyle değerlendirip müşterilere sunarak en uygun olanı uygular. Antre, bir evin girişi anlamına gelmektedir. Antrenin dizaynı, dolapları, tavanı ve zemini uyumlu olacak şekilde çeşitli alternatiflerle birlikte değerlendirilip uygulanması gerekir. Örneğin; antre tavanına, gergi tavan, led tavan veya duvar kağıdı gibi dokunuşlar uygulanabilir.    

BALKON TADİLATI

Balkonlar bir evin nefes alınan en önemli bölümlerinden biridir. Balkonların zeminine seramik veya laminat parke uygulaması, cam balkon veya PVC ile kapatılması gibi uygulamalarla modern bir görünüş kazandırılabilir.   

ÇATI TADİLATI  

Genellikle eski binalarda ortaya çıkan sorunların halledilmesini kapsayan çatı tadilatının her türlü işlerinin yapılması konusunda Öztaşlar İnşaat lider firma konumundadır. Çatı kaplaması için bulunan birçok malzemeden en uygun ve kaliteli olanın uygulaması yapılır.

BİNA VEYA VİLLA İÇİN ÇEVRE DÜZENLEMESİ

Bir yapının dışarıdan güzel görünmesi konusunda en etkili olan tadilatlardan birisi çevre düzenlemesidir. Birçok alternatifi bulunan peyzaj çalışmalarıyla Öztaşlar İnşaat yapının çevresini oldukça şık görünüme kavuşturmaktadır.

ELEKTRİK, SIHHİ VE DOĞALGAZ TESİSATININ ÖNEMİ

Bir yapının tadilatında elbette yapılacak olan uygulamaların hepsi önemlidir. Tadilat yapılırken yaşam alanlarının uyumlu, modern ve ferah bir görünüme dönüştürmek çok önemlidir. Ancak burada unutulmamalıdır ki elektrik, sıhhi ve doğalgaz tesisatı hem sağlık açısından hem de geri dönüşü zor olan durumlarla karşılaşılmaması açısından ayrıca önem taşımaktadır. Bu hususta özellikle dikkatli çalışılması gerekmektedir.